BETAETIGER-X-WNQ
Euchner aktiveringsnyckel
Artikelnummer:079742
Aktiveringsnyckel vinklad för säkerhetsbrytare NX/TX, utökad overtravel
Snabbfakta
Produktfamilj:
NX/TX
Overtravel:
7 mm
Min. dörr radie:
440 mm
Material nyckel:
Rostfritt stål
Allmänt
- Aktiveringsnyckel av rostfritt stål med gummibussning.
- Inklusive två rostfria säkerhetsskruvar per aktiveringsnyckel.
Teknisk data
| Produktfamilj: | NX/TX |
| Typ: | Aktiveringsnyckel |
| Overtravel: | 7 mm |
| Min. dörr radie: | 440 mm |
| Material nyckel: | Rostfritt stål |
| Material gummi bussning: | NBR |
| Material skruv: | Rostfritt stål |
| Tillägg möjligt för konad nyckelöppning: | Nej |
| Produktvikt: | 0,036 kg |
| Anmärkning: | De medföljande säkerhetsskruvarna kan skruvas in med ett standardverktyg, men kan inte tas bort igen. |
| Tillverkare: | Euchner GmbH |